Darmowy a przy tym sprawdzony program do złożenia deklaracji PIT

Obowiązkiem każdego osiągającego dochody obywatela jest złożenie rozliczenia rocznego. Kiedy chcemy uzupełnić zeznanie roczne bez wychodzenia z domu, jak zawsze z pomocą przychodzi program z Ministerstwa Finansów, możliwy do pobrania na stronie internetowej.

rozliczenie podatku

Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com

Ten program (zobacz program rozliczenie pit) jest najbardziej zaawansowaną technologicznie aplikacją do rozliczeń PIT – obsługuje pięć popularnych systemów operacyjnych i rozlicza ogromną ilość zeznań – jak uzupełnić pit28.

W programie e-pity bardzo łatwo możemy uzupełnić np. PIT 37 z wszystkim załącznikami. Nie trzeba znać się na podatkach, bo kiedy używamy kreatora, aplikacja podpowie, które formularze należy zaznaczyć i wypełnić oraz zasugeruje, których dokumentów będziemy potrzebować, by sprawnie uzupełnić zeznanie.

W ten sposób wypełnimy PITy 2017 szybko i bezpiecznie. To bardzo ważne, aby uzupełnić PIT 37 korzystając z bezpiecznego programu. Bezpieczne przechowywanie danych to wysoki priorytet, więc bardzo ważne jest to, że nasze dane są zachowywane jedynie na naszym sprzęcie.

Jeśli myślisz, że dane w sieci nie są pełne, to przejdź do linku, gdzie odnajdziesz dokładniejsze omówienia tematów – link znajduje się tu.

Nie są lokalizowane na żadnych serwerach, a transfer danych jest szyfrowany i bezpieczny jak w banku. Istotne jest również, że poprawność aplikacji PITy 2017 Pity 2017 oraz jego zgodność z obowiązującymi przepisami zatwierdziło Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w naszym kraju.

Poprawne działanie i użyteczność programu potwierdzają też księgowi oraz doradcy podatkowi, jacy od wielu lat używają aplikacji e-pity, wypełniając zeznania swoich klientów – firm i osób prywatnych.

Dla ludzi, którzy są wzrokowcami, przygotowano także filmik, jaki jest instrukcją wypełniania deklaracji.